Registrovat Zapomenuté heslo
  • Kategorie
  • Děti
  • Maminky
  • Tatínci
  • Ostatní
  • Členství
  • Reklama
  • Kontakt
Seřadit dle: stáří   návštěvnosti   hodnocení

Dýně Hokkaido s ořechy a medem
01.07.2011 12:36:09

Dýně je vynikají zelenina, která se dá připravit na sladko I na slano. Obsahuje mnoho zdravých látek, například hořčík, draslík, sodík, beta karoten, vlákninu, semínka jsou bohatá na zinek. Zralou dýni poznáte podle stopky. Ta by měla být zdřevnatělá s prasklinkami, slupka by měla být nepoškozená, tvrdá a matná. Plod by měl být těžší, lehčí je plný semínek. Dýní jsou desítky druhů. Pro vaření jsou ale nejvhodnější druhy Hokkaido, populární je i muškátová či máslová dýně. Při správném…


Jak hubnout
28.07.2011 22:25:56

Způsoby hubnutí V současné době mají ženy mnoho způsobů jak zhubnout, některé možnosti jsou jednoduché a nevyžadují velkou námahu, stačí třeba jen spolknout tabletku a čekat, až se dostaví požadovaný výsledek, jiné již spočívají například v chirurgickém zákroku, jako je tomu u bandáže žaludku. V následujícím textu se pokusíme zjistit, které možnosti hubnutí jsou skutečně účinné.


Máme rádi bylinky – Levandule
12.07.2011 12:16:19

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia) Tato vonná fialově kvetoucí bylinka se hojně pěstuje v oblasti Provence v jižní Francii. Levandulová pole najdete i v Chorvatsku, zejména ve vnitrozemí ostrova Hvar, který je levandulovou vůní proslulý.


Thajská masáž, protáhněte své tělo!
31.03.2011 14:59:36

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže nejlépe, je „jógová masáž“.


Buďte kreativní! Začínáme šít, co vše k tomu potřebujete?
31.03.2011 14:46:52

Určitě jste už slyšeli, že byste měli mít speciální nůžky na stříhání látky, ale nikdy jste nepochopili, proč? Krejčovské nůžky mají dokonale ostré břitvy na přesný střih věch tkanin, stříháním jiných materiálů jako např. papír se rychle otupují. Výběr kvalitních nůžek je základ


Thajská polévka se zázvorem
14.10.2011 15:53:17

Tato velmi jednoduchá polévka Vás 100% zahřeje, kokosové mléko a zázvor jsou klasické thajské ingredience, jednoduše je koupíte v supermarketu a dokonce i za babaku.)


Metoda pevného objetí – cesta z problémů?
20.06.2011 15:39:15

Možná jste už o metodě či terapii pevného objetí slyšeli. Jedná se o určitou formu psychoterapie, která by měla intenzivním, ale neagresivním držením vyřešit problémy narušených vazeb. Kolem této metody se vyvinulo mnoho diskusí, je značně kontroverzní , protože má jak příznivce, tak odpůrce. Pojďme si ji představit blíž.


Geocaching
29.03.2011 14:48:34

Víte, co je to geocaching? V tomto článku Vám o tomto druhu turistiky něco povíme.


Cestujeme do JAR, zajímavé informace na cestu
31.03.2011 14:51:25

JAR – Jihoafrická republika je jednou z nejrozvinutějších zemí subsaharské Afriky, paradoxně na druhou stranu je to země s nejvyšším výskytem HIV/AIDS z celé Afriky. Rozkládá se na jižním cípu tohoto krásného kontinentu. Je známá velkou rozmanitostí kultur, etnik a jazyků, mluví se tu celkem jedenácti oficiálními jazyky. V JAR se také vyskytuje největší společenství evropských, asijských a rasově smíšených předků v Africe.


Celiakie a celoživotní bezlepková dieta
09.11.2011 18:30:25

Celiakie je chronické onemocnění sliznice tenkého střeva způsobené přecitlivělostí na lepek , což je označení pro směs bílkovin obsaženou v mnoha druzích obilí. Nesnášenlivost přetrvává celoživotně, částečně geneticky determinována. V současnosti je tato choroba nevyléčitelná, při dodržování bezlepkové diety však vymizejí všechny její příznaky.


Zdravý deodorant
25.07.2011 10:42:24

Přírodní deodoranty jsou stejně účinné jako ty vyrobené uměle. Jejich výhodou je, že neobsahují látky, které škodí lidskému zdraví, a nevyvolávají žádné alergické reakce.


HRAŠKA - dietní a chutný pomocník v kuchyni!
13.11.2011 17:48:49

Hraška je lahodná hrachová směs vhodná pro speciální diety a to hlavně pro celiaky a diabetiky. Pro svůj vysoký obsah nutričních hodnot a vyšší stravitelnosti lze hrašku doporučit především osobám s vysokou fyzickou zátěží, sportovcům a pro všechny, kteří se chtějí zdravě stravovat. Hraška uspokojí i náročné strávníky.  


NA JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMU POŘIDTĚ SI SOFTSHELL BUNDU!
31.03.2011 13:54:40

Ještě ji nemáte? Je na čase si ji pořídit a to nejlépe pro celou rodinu!! Pokud si koupíte jednu kvalitní bundu, můžete ji využívat celoročně ať už při sportovních výkonech nebo při procházce městem.


Bulgur - hubněte s chutí!
19.10.2011 12:39:34

Obiloviny patří k základům naší stravy, jsou hlavním zdrojem sacharidů. V této kategorii najdete kompletní spektrum obilovin, od nejběžnějších (pšenice, kukuřice, rýže) po málo známé (kamut, quinoa), v běžné podobě (mouky, vločky, těstoviny) i v podobě exotičtější (kuskus, bulgur, polenta).


Jak správně vybrat přístroj na výrobu kávy?
02.11.2011 22:05:00

Mezi moderní přístroje na výrobu kávy patří bezesporu všechny druhy překapávacích kávovarů, ze kterých lze připravit výborný přefiltrovaný nápoj. Jsou dva způsoby filtrování, manuální a automatické. Při prvním způsobu používáme kávovou konvici s nálevkou a filtrovacím papírem. Vroucí vodou zalijeme kávu, která prochází filtrem do nastavené konvice. Jedná se patrně o nejjednodušší a nejoblíbenější způsob přípravy kávy. Při druhém, automatickém způsobu kávovar vaří malé množství vody, která…


Zobrazit další

Končící aukceDalší zboží »

nebyly nalezeny žádné položky